Chojrak, Tchórzliwy Pies i Scooby-Doo już wkrótce pojawią się we wspólnej przygodzie! Zobaczcie zwiastun pełnometrażowego filmu „Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo Meets Courage the Cowardly Dog”. W zapowiedzi znajdują się elementy komedii, przygody, grozy i fantastyki!


Scooby i Chojrak, czyli zapowiedź nowej przygody

Scooby-Doo wraz z paczką przyjaciół odwiedza liczne krainy w celu rozwiązania tajemniczych i mrożących krew w żyłach zagadek kryminalnych. Jedną z najbardziej kultowych opowieści jest „Scooby-Doo na Wyspie Zombie” – upiorna podróż w nieznane. Tym razem nadeszła pora na bardzo nietypowy crossover.

Opowieści niesamowite i legendarni bohaterowie

Pomysł na film „Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo Meets Courage the Cowardly Dog” jest genialnie prosty – ekipa Scooby’ego postanawia odwiedzić Pustkowie, czyli rodzinne miasteczko Muriel, Eustachego i Chojraka, w którym duchy, widziadła i upiory stanowią element upiornej codzienności. Nietypowy zespół podejmie się rozwiązania zagadki gigantycznego potwora terroryzującego okolicę. Zobaczcie zwiastun widowiska!

Premiera „Straight Outta Nowhere: Scooby Doo Meets Courage the Cowardly Dog” odbędzie się już 14 września. Warner Bros. zdecydowało się udostępnić opowieść na nośnikach DVD oraz cyfrowych platformach. Tymczasem „Scooby Doo” dostanie spin-off! Bohaterką serialu animowanego będzie Velma. Zaintrygowani? Poznajcie pierwsze szczegóły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here