Czy wiecie, że na platformie HBO Max już w niedalekiej przyszłości pojawią się zupełnie nowe seriale animowane? Spekuluje się na temat „Gry o tron” i nowych animacji ze świata superbohaterów. Jedną z najnowszych produkcji będzie natomiast historia Velmy, którą znamy z uniwersum „Scooby Doo”. Już wkrótce na polskim rynku pojawi się natomiast nowa seria „Scooby Doo! I… zgadnij kto?”.


Młoda detektyw na tropie

Serial „Velma” będzie koncentrować się na ukazaniu genezy jednej z głównych postaci serialu „Scooby Doo”. Głosu tytułowej bohaterce, zazwyczaj ukazywanej jako najmłodszej, bo 16-letniej, a zarazem najmądrzejsza i najsprytniejszej członkini Tajemniczej Spółki, użyczy Mindy Kaling. Producentami serialu został zespół złożony z Charlie Grandy, Howarda Kleina oraz Sama Registera. Projekt pomyślany jest jako spin-off/prequel całego cyklu. Całość będzie dedykowana dla dorosłych widzów.

Spośród wszystkich przygód drużyny młodocianych detektywów wyróżnić można chociażby „Wakacje z duchami” czy „Potwora z Loch Ness”, które od pewnego czasu dostępne są na kanale Boomerang. Jedną z najnowszą odsłoną z uniwersum jest natomiast „Happy Halloween, Scooby Doo!„.

Daphne i Velma, czyli inne historie ze świata Scooby’ego

Warto dodać, że w 2018 roku zrealizowano pełnometrażowy film kinowy, którego bohaterkami były Daphne oraz Velma. W historii ukazano moment przyjęcia dziewczyn do prestiżowego liceum Ridge Valley High. Pewnego dnia na kampusie zaczynają jednak dziać się dziwne rzeczy. Najlepsi uczniowie zaczynają znikać. Zdesperowane dziewczyny podejmują próbę rozwiązania zagadki.

„Daphne i Velma” charakteryzowana jest jako pełna tajemnic i sekretów komedia familijna, której reżyserką jest Suzi Yoonessi (Are You the Favorite Person of Anybody?). Skierowany do młodzieży obraz opowiada o nieszablonowym duecie, który próbuje rozwiązać skomplikowaną zagadkę. Odtwórczyniami głównych ról były Sarah Jeffery (serial „Miasteczko Wayward Pines”) oraz Sarah Gilman („Będę walczyć dla ciebie”).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here