Co się stanie, gdy potwory staną się ludźmi, a człowiek przeobrazi się w wampira? Zwariowany pomysł stał się podstawą fabuły filmu „Hotel Transylvania: Transformania”, najnowszej części kultowej serii animacji.


„Hotel Transylvania” to amerykański film animowany, wyprodukowany przez studio Sony Pictures Animation na zlecenie wytwórni Columbia Pictures, został wyreżyserowany przez Genndy’ego Tartakovsky’ego. Już najbliższego lata doczekamy się premiery czwartej części z serii! A to nie koniec niespodzianek. W sieci pojawił się bowiem krótkometrażowy film animowany z uniwersum.

Szaleństwo grozy i rozrywki

W Hotelu Transylvania potwory mogą odpocząć z daleka od ciekawskich ludzkich oczu. Kiedy Mavis, córka hrabiego Drakuli, łamie świętą zasadę potworów polegającą na unikaniu kontaktów z ludźmi, wprowadza tym samym w ruch łańcuch wydarzeń, które zagrażają hotelowi i egzystencji potworów. W najnowszej części dowiemy się, że w szalonej rodzinie dochodzi do ponownych komplikacji. Wampirzy lord w dalszym ciągu nie jest w stanie zaakceptować męża swojej córki. Śmiertelnik decyduje się na radykalne rozwiązania, aby stać się częścią rodziny. „Hotel Transylvania: Transformania” – premiera animacji w polskich kinach została zaplanowana na 6 sierpnia. Zobaczcie zwiastun widowiska!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here