Organizatorzy festiwalu ANIMOCJE lubią i potrafią zaskakiwać, dlatego też w tym roku mamy dla Was prawdziwą nowość! PanAnimacja zaprasza na „Rozmowy poklatkowe”. Aby być na bieżąco koniecznie obserwujcie stronę wydarzenia!


Poznajcie artystów ze świata filmów animowanych!

W związku z pandemią, twórczyniom i twórcom nie udało się dotrzeć do Bydgoszczy, dlatego twórcy ANIMOCJI postanowili wyjść im naprzeciw i odwiedzić reżyserki i reżyserów, ale i producentki i producentów, w ich miejscach pracy. Efektem tych wizyt jest seria wywiadów z ludźmi ze świata animacji. Odwiedziliśmy sześć miejsc, zajrzeliśmy do dużych studiów, mniejszych pracowni, a także do prywatnych mieszkań. Podczas wywiadów będziecie mogli podpatrzeć ich przy pracy i poznać tajniki ich zawodów.

„Rozmowy poklatkowe” to cykl, w ramach którego dowiecie się, co słychać u reżyserek, reżyserów i w studiach produkujących filmy animowane. Do oglądania na kultureo.pl oraz FB i YT Animocje.

Filmy będą dostępne bezpłatnie przez cały czas trwania festiwalu! Więcej o projekcie do poczytania w tym miejscu.

ANIMOCJE, czyli propozycja również dla najmłodszych

Tworząc tegoroczny program festiwalu Animocje organizatorzy nie mogli zapomnieć najmłodszych widzach. Mamy dla nich dwie wyjątkowe animacje pełnometrażowe propozycje. Zainteresowani? Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych ANIMOCJE to propozycja dla miłośników animacji. W programie wydarzenia, obok projekcji filmów pełnometrażowych, znajdują się spotkania z wyjątkowymi gośćmi, konkursy krótkich metraży, koncerty i wiele innych. Tegoroczna edycja odbywa się pod patronatem naszego portalu. Tym razem postanowiliśmy zaprosić Was do zapoznania się z filmami dedykowanymi dla najmłodszych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here