„Atomówki” – wiemy, kto zagra Doktora Atomusa w serialu! Wrogiem syn Mojo Jojo!

0
469

Czekacie na aktorską wersję animacji o „Atomówkach”? Właśnie ujawniono, kto wcieli się w postać Profesora Atomusa, twórcę superbohaterek. Wiemy także, kto będzie złoczyńcą w serialu.


Atomówki wracają po latach! Serialowa kontynuacja kreskówki

Na początku roku informowałem, że przedstawiciele stacji CW zamówili pilotażowy odcinek aktorskiego sequela „Atomówek”. Poznaliśmy już twórców historii, a także fabularny zarys widowiska, za których odpowiadać będzie między innymi pomysłodawca oryginału, czyli Craig McCraken, obecnie realizujący nietypowy projekt superbohaterski dla Netflixa. Za sterami nowych „Atomówek” stoi również popularny producent Greg Berlanti, znany wszystkim jako nadzorca i twórca Arrowverse. Diablo Cody („Juno”), Heather Regnier („Weronika Mars”) mają tworzyć ten serial i napisać scenariusz.

Niedawno ogłoszono aktorski, które wcielą się w serialowe atomowe dziewczyny. Będą to Chloe Bennet (Agenci T.A.R.C.Z.Y.) w roli Bójki, Dove Cameron („Następcy 3”) jako Bajka i Yana Perrault, która wcieli się w Brawurkę. Teraz dowiedzieliśmy się, kto przeobrazi się w Profesora Atomosu, a także to, że arcywrogiem bohaterek będzie syn Mojo Jojo.

Profesor Atomus i syn Mojo Jojo w akcji

Nicholas Podany, amerykański aktor znany najlepiej z przedstawienia broadwayowskiego „Harry Potter i przeklęte dziecko”, w którym grał Albus Severus Potter, wcieli się w Josepha „Jojo” Mondela Jr. Będzie to rządny władzy, nieco zakompleksiony nerd, który jako dziecko był zafascynowany Atomówkami. I to pomimo wrogości, z jaką odnosił się do nich jego ojciec Mojo Jojo. Teraz, w dorosłym Jojo Juniorze nieustannie toczy się batalia pomiędzy łagodną i wściekłą częścią jego natury. Wiemy także, kto wcieli się w postać Profesora Atomusa, twórcę Atomówek. Angaż otrzymał znany z „Hożych doktorów” Donald Faison.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here