Czy wiecie, że przedstawiciele stacji AMC poinformowali o planach na realizację animowanego serialu w świecie znanym z „Breaking Bad”? Będzie to spin-off produkcji „Zadzwoń do Saula”, czyli „Better Call Saul”.


„Slippin’ Jimmy” – stacja AMC zapowiada serial

Obecnie fani czekają na premierę szóstego, finałowego sezonu serialu, natomiast włodarze amerykańskiej stacji AMC już teraz ogłosili zaskakujący projekt. Zespół kreatywny AMC zaplanował realizację animowanego spin-offu serii „Zadzwoń do Saula”. Produkcję zatytułowano „Slippin’ Jimmy”, co jest nawiązaniem do przezwiska głównego bohatera. Jak na razie nie ujawniono jednak żadnych szczegółów, ale tytuł może wskazywać na historię dziejącą się przed wydarzeniami z głównego serialu. Nie ma też informacji o głosowym udziale Boba Odenkirka.

„Zadzwoń do Saula”, czyli „Better Call Saul” – bezkompromisowa historia

Akcja serialu rozpisana jest na czas sześciu lat poprzedzających wydarzenia „Breaking Bad”. Głównym bohaterem opowieści jest Jimmy’ McGill (Bob Odenkirk), następnie znany jako Saul Goodman.

Jimmy’ego poznajemy jako zmagającego się z przeciwnościami losu i brakiem pieniędzy obrońcę z urzędu, który balansując na granicy prawa i bezprawia, stopniowo staje się cynicznym, wyrachowanym, choć równocześnie czarującym adwokatem. Postacią prawdziwie tragiczną, która ulega zaskakującej metamorfozie, trafiając do kryminalnego półświatka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here