Specjaliści od spraw paranormalnych, których znamy z widowiska „Prawdziwy pogromcy duchów”, już wkrótce zjawią się na YouTube. Okazuje się, że kultowa animacja z lat 80. w najbliższym czasie zostanie wyemitowana ponownie.


Animacja na podstawie kultowego filmu – „Pogromcy duchów”

Venkman (Bill Murray), Stantz (Dan Aykroyd) i Spengler (Harold Ramis), trójka naukowców zajmujących się parapsychologią, postanawia założyć firmę zajmującą się zwalczaniem i łapaniem duchów. Walka ze starożytnym duchem Gozer, który dostaje się do Nowego Jorku między wymiarowym kanałem znajdującym się w mieszkaniu Dany Barrett (Sigourney Weaver), dała początek niezapomnianej historii.

Film wyreżyserowany przez Ivana Reitmana był kulturowym fenomenem, który przez lata nie stracił swoich wiernych fanów. W przeszłości powstawały kontynuacje. „Prawdziwi pogromcy duchów” to animowana kontynuacja filmowego hitu „Pogromcy Duchów”. Peter Venkman, Winston Zeddemore, Egon Spengler i Ray Stantz wciąż łapią nadprzyrodzone istoty, jednak tym razem w towarzystwie oswojonej zjawy, Slimera…

Teraz okazuje się, że niezapomniana kreskówka będzie emitowana na oficjalnym kanale YouTube należącym do „Ghostbusters”. Takie rewelacje znajdziemy na stronie producenta, a także twitterze. Emisja rozpocznie się już od najbliższej soboty. Zainteresowani ponownym seansem kultowej kreskówki?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here