Gdy Ziemia zostaje zaatakowana przez potężne monstra, wówczas do walki z nimi stają gigantyczne roboty sterowane przez ludzi. Oto podstawa serialu animowanego „Pacific Rim: The Black”, którego premiera już wkrótce na platformie Netflix.


Widowisko w potwornym uniwersum

Serial wyprodukowany przez Legendary Television Studios oraz Polygon Pictures to jedna z oczekiwanych produkcji animowanych platformy Netflix – już w ubiegłym roku opublikowano pierwsze zdjęcia z serialowego spin-offu „Pacific Rim”, czyli serialu „Pacific Rim: The Black”. Przedstawiciele amerykańskiej platformy równocześnie planują stworzenie produkcji „Skull Island”, która ma być nowym otwarciem w tak zwanym „Monsterverse od Legendary”. W całości będziemy śledzić losy rozbitkowów desperacko próbujących wydostać się z wyspy zamieszkałej przez pradawne potwory – między innymi King Konga.

„Pacific Rim: The Black” – pierwszy zwiastun serialu

Tymczasem historia w serialu „Pacific Rim: The Black” rozgrywa się po wydarzeniach z kinowych „Pacific Rim” w reżyserii Guillermo del Toro. Okazuje się, że całe lata później Australia zostaje zaatakowana przez Kaiju, co doprowadza do ewakuacji całego kontynentu. Na miejscu zostają Taylor i Hayley – rodzeństwo chce odnaleźć zaginionych rodziców. Aby to osiągnąć, uczą się politować pozostawionego Jaegera, którego potęga może im zagwarantować przeżycie w walce z nadciągającymi potworami. Zobaczcie zwiastun widowiska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here