Niezwykle szlachetna idea i wyjątkowo atrakcyjna, bo różnorodna forma! A wszystko w imię walki z rakiem piersi, edukowaniem i ochroną zdrowia kobiet. Poznajcie efekt wspólnych działań firmy Nexus oraz artystek z grupy She Draw That. 


Krótkometrażowa animacja w niezwykle interesujący wizualnie sposób ukazuje kobiece postacie – z różnych epok, czasów i miejsc – które działają we wspólnej sprawie. Z narracji tekstowej dowiadujemy się, że w projekt zostało zaangażowanych 28 niezależnych artystek zjednoczonych w celu poszerzenia świadomości na temat zdrowia i profilaktyki.

„Nasza współpraca jest ekscytująca na wielu różnych płaszczyznach. Bo zrzeszamy nie tylko jedne z najzdolniejszych i najbardziej utalentowanych artystek działających w naszej branży, ale robimy to dla sprawy bliskiej sercu tak wielu ludzi. Ten projekt opierał się na pracy dziesiątek kreatywnych kobiet, które zajmowały się innymi obowiązkami zawodowymi w wolnym czasie. Film stanowi dla nas niezwykłą nagrodę” – deklaruje Julia Parfitt z Nexus Studios Executive Producer. Animacja jest też zapowiedzią specjalnej antologii graficznej, z której cały dochód zostanie przeznaczony na fundacje zajmujące się walką z rakiem piersi. Zobaczcie niezwykły projekt!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here