Epicka przygoda, legendy i podania, magia fauny i flory… „Smoczy Książę” to niezwykła opowieść fantasy, która już wkrótce doczeka się rozwinięcia o kolejne sezony!


Okazuje się, że twórcy dostali zielone światło na wyprodukowanie całej sagi. Do tej pory mieliśmy szansę zobaczyć trzy sezony serialu Netflixa, a podczas specjalnego panelu na San Diego Comic-Con oficjalnie zapowiedziano realizację kolejnych czterech. O czym jest to opowieść?

W fantastycznej krainie Xadia istnieje sześć głównych źródeł magii: słońce, księżyc, gwiazdy, niebo, ziemia i ocean. Ludzcy magowie tworzą ponadto magię płynącą z mroku i polują na magiczne stworzenia, by wykorzystać je w charakterze składników. Doprowadza to do wybuchu katastrofalnej w skutkach wojny między Xadią a królestwami ludzi. Troje dzieci reprezentujących wrogie obozy – dwóch ludzkich książąt oraz elfia zabójczyni, która ma ich zgładzić – odkrywa jednak tajemnicę, która może wszystko zmienić… tak zaczyna się serialowa opowieść znana pod tytułem „Smoczy Książę”.

Co ciekawe, na ostatnim panelu podczas tegorocznego San Diego Comic-Con ogłoszono również, że pojawi się gra osadzona w uniwersum, pokazano również kilka plansz powieści graficznej „The Dragon Prince: Through the Moon”, której premiera zapowiedziana została na jesień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here