Czy wiecie, że Woody Harrelson dołączył niedawno do obsady animowanej ekranizacji komiksu „The Freak Brothers”? Poznaliśmy odtwórców głównych ról, wiemy też, o czym będzie to historia.


Pasek komiksowy „The Fabulous Furry Freak Brothers” jest dziś otoczony aurą dzieła kultowego – powstał w 1971 roku jako krytyka establishmentu, oraz manifestacja skrajnej, kontrkulturowej wrażliwości. Później, z przerwami, był wydawany niemal przez kolejne ćwierć wieku.

Podobnie jak w oryginale, w wersji serialowej będzie to opowieść osadzona w roku 1969 w San Francisco. Leserzy Franklin Freek (Harrelson), Fat Freddy Freekowski (Goodman), Phineas T. Phreakers (Davidson) wraz z wrednym i wulgarnym kocurem Kitty (Haddish) spędzają dnie na unikaniu wojskowego poboru, miganiu się od stałej pracy oraz zażywaniu narkotyków. Gdy jednak w toku akcji genetycznie zmodyfikowana marihuana wpędza ich w 50-letni letarg, budzą się w nowym świecie: zaawansowanej technologicznej utopii, po procesach zaawansowanej gentryfikacji i przejściu czwartej fali feminizmu. Jak sobie poradzą?

Serial, który zapowiedziano go na ubiegłorocznym Comic-Conie w San Diego, będzie liczył osiem 22-minutowych odcinków. Scenarzystami są Dave Krinsky i John Althschuler odpowiedzialni za „Dolinę krzemową”. Zaś pilot jest już prawie gotowy i wkrótce będzie czekał na jesienną premierę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here