Technologia potrafi być niezwykle pomocna, ale równocześnie skrajnie niebezpieczna. Ba, prowadząca do istnej robo-apokalipsy! Dowodem „Połączeni”.


Wytwórnia Sony Pictures zaprezentowała oficjalny zwiastun nowego swojego nowego filmu animowanego. Połączeni. Twórcy produkcji tym razem opowiedzą nam historię o żmudnej pracy i codziennej walce wielu rodzin, które muszą uporać się z niełatwą relacją na linii dzieci-rodzice.

Filmowa opowieść koncentruje się na Katie Mitchell, która lada moment wyruszy na studia. Wcześniej jednak musi przetrwać… wypad na wycieczkę z rodzicami i bratem. Ojciec (Rick) nie potrafi pogodzić się z utratą dobrych kontaktów z ukochaną córką, stara się więc ożywić w niej dawne emocje. Sytuacja dodatkowo komplikuje się, gdy w czasie podróży bohaterów rozpoczyna się rebelia… robotów. Rodzina Mitchellów zostanie wystawiona na próbę i będzie musiała walczyć nie tylko o swoją miłość, ale również o cały świat.

Za produkcję odpowiadają reżyser Mike Rianda (Wodogrzmoty Małe) oraz producenci Phil Lord i Christopher Miller (Spider-Man Uniwersum, LEGO Przygoda). Premiera filmu odbędzie się 25 września 2020 roku.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here