Przygotuj się na pstrykanie palcami! Oto powraca Rodzina Addamsów w swojej pierwszej animowanej komedii o najbardziej zwariowanej rodzinie w okolicy. Zabawna, dziwaczna i całkowicie kultowa Rodzina Addamsów na waszych oczach redefiniuje, co to znaczy być dobrym sąsiadem.


Charles Samuel Addams był niezwykle uznanym rysownikiem specjalizującym się w satyrze, któremu największy rozgłos przyniósł pastiszowy, nasycony czarnym humorem komiks o rodzinie Addamsów. Do rodu należą masochiści, sadyści, sadomasochiści i wszelakiej maści monstra. Mieszkają na bagnach w ogromnym, zapuszczonym dworze. Ich dom pełen jest narzędzi tortur, ukrytych przejść i pułapek. Mimo to filmy i komiksy o Addamsach nie są horrorami, ale parodiami horrorów, pełnymi czarnego humoru i zabawnych scen. Addamsowie są w gruncie rzeczy kochającą się rodziną.

Za reżyserię nowej animacji odpowiada Conrad Vernon („Sausage Party”, „Shrek 2”), scenariuszem zajęła się Pamela Pettler („Gnijąca panna młoda”). Zobaczcie zwiastun filmu, o którym już wkrótce zdecydowanie więcej informacji!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here