Phil Lord i Chris Miller, twórcy rewelacyjnego filmu „LEGO: Przygoda”, a także producenci oscarowej produkcji „Spider-Man: Uniwersum”, przygotowują zupełnie nową animację. Zobaczcie pierwszy fotos z historii zatytułowanej jako „Connected”!


Będzie to opowieść o nieco dysfunkcyjnej, ale kochającej się rodzinie Mitchellów, której członkowie – za namową kochającego naturę ojca – wybrali się na wspólną wycieczkę. Ma to być swoista terapia na to, aby zacieśnić emocjonalne więzi. Priorytety zostaną jednak wywrócone do góry nogami, gdy technologiczne urządzenia zaczynają zyskiwać świadomość, co prowadzi do nieuchronnej apokalipsy… I przez to też Mitchellowie będą musieli pokonać swoje codzienne problemy, nieporozumienia, aby uchronić tak siebie, jak i cały świat.

Mike Riand, reżyser filmu, którego znamy choćby za sprawą serialu animowanego „Wodogrzmoty Małe” wyjaśnił, że w czasie realizacji zależało mu na tym, aby stworzyć rodzaj listu miłosnego do współczesnych rodzin. Niedoskonałych, ale pięknych. Robokalipsa to nietypowy pretekst, żeby ukazać zmieniający się świat ludzkich wartości, o czym zapewniają twórcy.

Całość zapowiada się jako szalone widowisko atrakcji – z moralnym przesłaniem i szalonym, nieco surrealistycznym humorem. Premiera już 18 września tego roku!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here