Poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat netflixowej animacji osadzonej w wiedźmińskim świecie Andrzeja Sapkowskiego! Okazuje się, że Geralt z Rivii nie będzie głównym bohaterem widowiska.

Wiodącą postacią będzie bowiem mistrz Białego Wilka, o czym dowiadujemy się z oficjalnego opisu filmu „The Witcher: Nightmare of the Wolf”, który został ujawniony przez przedstawicieli Netflixa. A brzmi on następująco:
Na długo przed rozpoczęciem szkolenia Geralta Vesemir wyrusza w swoją podróż jako wiedźmin po tym, jak tajemniczy Deglan bierze go pod swoje skrzydła po powołaniu się na Prawo niespodzianki.
Nie wyklucza to oczywiście sytuacji, w której na drugim planie pojawi się Rzeźnik z Blaviken, Triss czy Yennefer. Pierwsze skrzypce grać będzie jednak nie Jaskier, a właśnie Vessemir. Na giełdzie nazwisk aktorów, którzy mieliby wcielić się w  Theo James, którego mogliśmy już usłyszeć jako mentora Geralta w ostatnim odcinku pierwszego sezonu serialu aktorskiego. James znany jest też  z występów w serialowej „Castlevanii” oraz „Ciemnym krysztale: Czasie buntu”. Kto wie, czy Vessemirem nie stanie się Mark Hamill. Aktor znany jako Joker z kultowego „Batman: The Animated Series” wyrażał chęć udziału w wiedźmińskim projekcie.
Pieczę nad projekteme, który powstaje w południowokoreańskiej wytwórni Studio Mir (The Legend of Korra, Voltron: Legendary Defender, The Death of Superman) sprawuje Lauren S. Hissrich. Pomysł na serię opracowuje Beau DeMayo, członek zespołu scenarzystów aktorskiego serialu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here