Neonowe kopuły dawnej świątyni, potężne lasery w mieście zbrodni, plazmowe strzelby, rosyjska cerkiew, zakon walczący ze słowiańskimi demonami… oto futurystyczny świat oddany w zwiastunie widowiska „Cyberslav”. 

Nad realizacją projektu pieczę sprawują artyści z rosyjskiej wytwórnia „Evil Pirate Studio”. Twórcy opublikowali specjalny zwiastun animacji, który tak naprawdę przypomina krótkometrażowy film. Za jego sprawą przenosimy się do mroźnej krainy, gdzie tuż obok cerkwi czai się pradawne zło. Przedstawiciele mistycznego zakon walczą z bestiami – hybrydami demonów i naukowych eksperymentów. Zobaczcie zresztą sami!

Na ten moment trudno jest powiedzieć, kiedy doczekamy się premiery pełnometrażowego filmu. Kilka miesięcy temu twórcy zaznaczyli jednak, że w dalszym ciągu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych do realizacji całości. Scenariusz historii jest już skończony i czeka na rozwinięcie. Tymczasem warto nadmienić, że już wiosną na polskim rynku wydawniczym pojawi się kolejna wariacja oparta na cyberpunkowej formule. Jej autorem jest Michał Gołkowski, bestsellerowy gawędziarz, którego znamy choćby za sprawą książek osadzonych w uniwersum „S.T.A.L.K.E.R. – Fabryczna Zona”. Premiera „Sybirpunka” już wiosną nakładem Fabryki Słów.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here