Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald, Goofy, Daisy i Pluto powracają na ekrany z nowymi przygodami. Premierowy odcinek serialu animowanego dla dzieci „Myszka Miki: Zamieszani w przygody” pojawi się na antenie Disney Junior 3 lutego o godzinie 16:30. Ukochane przez dzieci i rodziców postacie wyruszą po nowe, pełne muzyki i tańca przygody, ucząc i bawiąc najmłodszych.

Program „Myszka Miki: Zamieszani w przygody” przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat i łączy ze sobą elementy dwóch niezwykle popularnych serii: „Miki i raźni rajdowcy” i „Klub przyjaciół Myszki Miki”. Każdy odcinek zawiera dwie 11-minutowe historie oraz przerwę taneczną w połowie odcinka, w której Miki i jego gang zapraszają widzów do tańca przy odświeżonej wersji ukochanej przez najmłodszych piosenki „Hej ho!”.

Nowe przygody Myszki Miki i przyjaciół to dobrze znane postacie, wpadające w ucho melodie, pytania i zagadki angażujące młodych widzów, czyli wspierająca rozwój dzieci rozrywka, która łączy w sobie zabawę i naukę. Dzięki nowym odcinkom najmłodsi nauczą się liczyć, poznają alfabet i kolory oraz podstawy geografii czy przyrody na podstawie takich tematów jak życie na wsi, budownictwo czy biwakowanie.

Przygody Myszki Miki są od lat najchętniej oglądanymi programami dla dzieci na świecie. „Miki i raźni rajdowcy” i „Klub przyjaciół  Myszki Miki”wspólnie zgromadziły ponad 680 milionów wyświetleń na YouTube, a sama oryginalna piosenka „Hej ho!” zdobyła ponad 47 milionów odsłon.

Twórcami programu są nominowani do nagrody Emmy autorzy innych popularnych produkcji kanału Disney Junior „Klub przyjaciół Myszki Miki” oraz „Jake i piraci z Nibylandii”: Rob LaDuca (producent wykonawczy), Mark Seidenberg (producent wykonawczy, nadzór nad scenariuszem) oraz Thomas Hart (scenarzysta). Program “Myszka Miki: Zamieszani w przygody” jest produkcją Disney Television Animation.

W polskiej wersji językowej będziemy mogli usłyszeć dobrze znane nam głosy ukochanych postaci Disneya, których po raz kolejny użyczą mistrzowie dubbingu: Kacper Kuszewski (jako Myszka Miki), Krzysztof Tyniec (jako Goofy), Jarosław Boberek (jako Kaczor Donald) i Beata Wyrąbkiewicz (jako Myszka Minnie).

Premiera serialu animowanego Myszka Miki: Zamieszani w przygody na kanale Disney Junior zaplanowana jest na 3 lutego o 16:30. Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 16:30 przez kolejne trzy tygodnie.

O Disney Junior

Disney Junior jest kanałem przeznaczonym dla dzieci w wieku 2-7 lat oraz ich rodzin, oferującym programy edukacyjne i tematyczne. Do najpopularniejszych seriali Disney Junior należą: Miki i raźni rajdowcy, Lwia Straż, Jej Wysokość Zosia oraz Klinika dla pluszaków. Ramówka Disney Junior jest pełna poruszających historii, muzyki, rozrywki z elementami edukacyjnymi oraz oczywiście ulubionych bohaterów. Mali widzowie wraz z ulubionymi postaciami Disneya uczą się podstaw matematyki, rozwijają umiejętności językowe, poznają zasady zdrowego stylu życia, a także uczą się interakcji społecznych. Disney Junior daje dzieciom radość, zachęcając do śmiechu, śpiewu, tańca, a przede wszystkim do zabawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here