Opowieści o wampirach pozostają niezmiennie popularne. Wyrazistym przykładem jest tutaj „Castlevania”, serialowy projekt Netflixa, który do tej pory doczekał się dwóch sezonów. Ale na tym nie koniec.

Na oficjalnym profilu facebookowym Powerhouse Animation, firmie odpowiedzialnej za realizację animacji, pojawił się post o następującej treści: „Happy New Year! A new season of #Castlevania is coming soon to Netflix! I hope you’re as excited as we are!”. Treść jest jednoznaczna – nowe odcinki pojawią się już bardzo niedługo… Choć dokładana data nie jest znana, to premiera powinna odbyć się w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Może tygodni.

Według wcześniejszych doniesień medialnych, których źródłem było twitterowe konto Netflix Nordic, trzeci sezon serialu „Castlevania” swoją premierę miał mieć jeszcze w grudniu ubiegłego roku. Coraz więcej przesłanek wskazuje zatem na coraz bliższą, aczkolwiek wciąż jeszcze niezbyt konkretną premierę hitu Netflixa.

W międzyczasie warto przypomnieć, że Ci sami twórcy będą również realizować nowy serial, którego bohaterem będzie „He-Man”. Kultowy bohater z lat 80., doczeka się zresztą więcej niż jednego projektu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here