„He-Man i władcy wszechświata” to jedna z legend animacji. Serial, który powstał na podstawie zabawek produkowanych przez firmę Mattel i wydawanego w latach 1981-1983 mini-komiksu, jest wciąż obecny w sercach fanów. Nic dziwnego, że po latach doczekaliśmy się zatem swoistej kontynuacji.

„He-Man and the Masters of the Universe – to The Curse of the Three Terrors” stanowi opowieść utrzymaną w stylistyce z lat 80., która jest jednak autonomicznym, fanowskim elementem uniwersum. Istotnym, bo mówi o klątwie, której znaczenie mogłoby mieć wpływ na całe królestwo Eternii. Co ciekawe, w produkcję najnowszego odcinka zaangażowany był również Alan Oppenheimer, który podkładał głos Szkieletorowi w oryginalnym serialu.

Za reżyserię odpowiedzialny jest Brian Flynn, który wspólnie z Joshem Herbolsheimerem zajął się również opracowaniem scenariusza. Premierowy pokaz nowego odcinka He-Man i władcy wszechświata odbył się 20 lipca, podczas Comic-Con. Jego produkcją zajmowało się Super7. Zobaczcie efekt pracy fanów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here