Do świąt zostało jeszcze kilka tygodni, jednak w szczególny stan – niecodziennych emocji – możemy nastroić się już teraz. A wszystko za sprawą świątecznej animacji od Netflix!

„Klaus” to opowieść Jaspera, najgorszego studenta w historii akademii listonoszy, który został przeniesiony na mroźną wyspę za północnym kołem podbiegunowym. Właśnie tam skłóceni mieszkańcy rzadko ze sobą rozmawiają, a o pisaniu listów nie ma nawet mowy. Jesper jest już bliski rezygnacji, gdy znajduje wsparcie u miejscowej nauczycielki o imieniu Alva i poznaje Klausa, tajemniczego stolarza, który mieszka samotnie w chatce pełnej własnej roboty zabawek. Ta wyjątkowa przyjaźń przywraca radość życia w miasteczku, skłaniając sąsiadów do hojności i wprowadzając nowe, pełne magii zwyczaje, jak wieszanie skarpet na kominku.

„Klaus” jest dostępny zupełnie za darmo – dla wszystkich – przez najbliższe trzy pod linkiem: Netflix.com/klaus Reżyserem świątecznej animacji jest współtwórca filmu „Jak ukraść Księżyc”, Sergio Pablos. „Klaus” trafi na platformę Netflix 15 listopada. Zobaczcie specjalny materiał promujący!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here