Żołnierze powracają do służby. W kosmosie! W sieci zaprezentowano właśnie zwiastun animacji „Starship Troopers: Traitor of Mars”. Za film odpowiada wytwórnia Sony oraz Fathom Event.

AKTUALIZACJA: Właśnie pojawił się pełny trailer widowiska!

Starship Troopers Traitor of Mars - Sony

„Starship Troopers: Traitor of Mars” stanowi piątą pełnometrażową produkcję serii i drugą animowaną – wcześniej zrealizowano „Starship Troopers: Inwazja”. Pierwszym tytułem, który zainicjował franczyzę byli oczywiście „Żołnierze kosmosu” z 1997 roku. Film wyreżyserowany przez Paula Verhoevena („Robocop”, „Nagi instynkt”) to adaptacja powieści Roberta Heinleina.

Sony Pictures Worldwide Acquisitions

Głównym bohaterem filmu jest Johnny Rico, którego znamy z pierwszej kinowej części. Żołnierska kariera Rico nie jest jednak usłana różami. Dzielny wojak zostaje zdegradowany, a następnie wysłany na małą stację nieopodal Marsa, gdzie trenuje swoich rekrutów do momentu niespodziewanego ataku kosmicznych insektów. Rico i jego oddział muszą uratować planetę, a także dowiedzieć się, jakim cudem gigantyczne robactwo pojawiło się tak blisko ich bazy.

W obsadzie animacji powrócą Casper Van Dien jako Rico oraz Dina Meyer jako Dizzy Flores. Ba! Edward Neumeier, współtwórca kinowego filmu, napisał scenariusz animacji. W swojej karierze pracował też jako scenarzysta hitu RoboCop. W sierpniu w USA odbędzie się pokaz specjalny, natomiast premiera w kinach zapowiedziana jest na 2018 rok.

Poniżej PEŁNY ZWIASTUN ANIMACJI:

A tutaj pierwsza zapowiedź:

Starship Troopers Traitor of Mars - plakat

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here