Adult Swim nie zwalnia tempa. Nie tak dawno dostaliśmy nowy sezon kreskówki „Samuraj Jack”, a na horyzoncie już pojawiły się kolejne projekty – oryginalne seriale animowane.

Apollo Gauntlet

Pierwszy z nich zatytułowany jest jako Apollo Gauntlet, za którego realizację odpowiada kanadyjski animator Myles Langlois. Historia koncentrować będzie się na niejakim Paulu Cassidy’m, szeregowym, normalnym policjancie, który… zostaje przeniesiony w przyszłość, gdzie podejmuje się walki z przestępczością. Nietypowy heros wyposażony będzie w magiczny kostium, a także… parę gadających rękawic. Premiera przewidywana jest na wakacje.

Hot Streets

Z kolei drugi serial – Hot Street – tworzony jest przez Bryana Wysola, znanego chyba najbardziej jako scenarzysta niektórych odcinków Ricka i Morty’ego oraz kreskówki Robot Chicken. Tutaj będzie jeszcze ciekawiej, gdyż opowieść koncentrować będzie się na agencie FBI – Marku Branskim, który – wraz ze swoim partnerem, siostrzenicą i jej psem – zajmuje się zjawiskami paranormalnymi. Produkcja zadebiutuje jesienią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here