Dzikość serc! Wyuzdane akcje, gorąca strzelanina… Słowem – jest pieprznie, czyli na ostro! Przed Wami animacja „Riding Shotgun”, która została stworzona na podstawie komiksowej serii autorstwa Nathaniela Bowdena oraz Tracy Yardley.

Niedaleka przyszłość. Doyle i Abby to para płatnych, licencjonowanych zabójców. Właśnie – w tej rzeczywistości kryminalne fuchy są na pełnym legalu. Dobrze płatne zajęcie, a więc i chętnych nie brakuje.

riding-shotgun2riding-shotgun3

Dla rudowłosej piękności i jej dosyć rozkojarzonego towarzysza likwidacja Peckin Paha (ksywa nieprzypadkowa, to oczywiście nawiązanie do Sama Peckinpaha, reżysera filmów takich jak „Dzika Banda” czy „Pat Garrett i Billy Kid”), narkotykowego dilera z nadmorskiej dzielnicy miała być kolejnym, prostym zleceniem. Tyle tylko, że Doyle i Abby dali się zaskoczyć, będąc w… dosyć intymnej sytuacji. Jest brutalnie, seksownie, dosyć wyzywająco- nie ma co ukrywać! Stworzenia animacji (właściwie prologu, który miał otwierać całą serię filmów animowanych – więcej o projekcie możecie przeczytać w tym miejscu) podjął się Michael Davis („Shoot ‚Em Up”), produkcją zajęło się natomiast Mondo Media. No to lecim! A jeśli jesteście zainteresowani kolejnymi daniami na ostro, to zachęcam zasmakować kolejnych propozycji: „The Haunted World of Superbeasto” Roba Zombiego oraz „City Hunters” Milo Manary!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here