Wielkie, naprawdę ogromne nadzieję wiążę z „Privisą”, czyli animowaną historią Słowian, a tymczasem Platige Image zaskakuje zupełnie nową realizacją! Mowa o „Fatimie”, do której w sieci pojawił się już pierwszy zwiastun.

fatima-platige-image

Twórcy ze studia, którego dyrektorem kreatywnym jest Tomasz Bagiński, podjęli się przedstawienia tematu wiary – tytuł animacji jest bowiem naturalną wskazówką, co do treści, a więc objawień maryjnych, choć…. nie do końca. „Fatima” ma koncentrować się na przedstawieniu uniwersalnych wartości, takich jak rodzinna miłość czy siła przyjaźni. Autorem historii jest Philip LaZebnika, niesamowicie ceniony autor, który odpowiadał za scenariusze między innymi  do animacji: „Pocahontas”, „Mulan” oraz „Księcia Egiptu”. Reżyserem jest zaś Bartek Kik z Platige Image.

fatima-platige-image2

A co na ten temat mówią sami twórcy? „Bedą anioły, walka dobra ze złem, wszystko w barwnej, szalonej stylistyce jakiej jeszcze w wykonaniu Platige Image nie widzieliście! Twórcy mierzą się z nie lada tematem – jak wytłumaczyć dzieciom czym jest wiara i jakie wartości w życiu są najważniejsze w przyjazny i intrygujący sposób. Do kin zapraszamy w maju 2018 r. ale oczywiście będziemy was informować o postępach prac na bieżąco.”No to czekam i śledzę, równocześnie mocno trzymając kciuki! Warto zaglądać na stronę studia! Teraz czas na zwiastun:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here