Sprzedaż biletów na 17. MFFA Animator ruszyła! Już teraz możecie planować swój udział w jedynym w Polsce Festiwalu animacji kwalifikującym do Oscara! 

Czekają na Was różnorodne sekcje animacji, wydarzenia towarzyszące oraz masterclassy z mistrzami animacji! Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy i nie zwlekajcie z zakupem biletów!

Szczegóły sprawdzicie tutaj : https://animator-festival.com/…/skrzynia-skarbow…/
Bilety dostępne online na Bilety24.pl : https://www.bilety24.pl/szukaj?search=Animator&submit=

Animator 2024 to:
  • Ponad 200 filmów z całego świata, w tym polskie premiery i perełki światowej animacji.
  • Konkursy na najlepsze animacje z Polski i zagranicy, z szansą na zdobycie nagród i kwalifikację do Oscara!
  • Wydarzenia specjalne poświęcone sztuce sztucznej inteligencji i jej wpływowi na animację.
  • Warsztaty, spotkania autorskie i panele dyskusyjne z twórcami animacji i ekspertami.
Wystawy, pokazy i koncerty – coś dla każdego fana animacji!
Sztuczna inteligencja wkracza do świata animacji!
Jednym z głównych punktów programu Animatora 2024 będzie sekcja SZTUCZNA INTUICJA, w której zobaczymy filmy tworzone przy użyciu AI. To fascynujący obszar animacji, który otwiera nowe możliwości i pozwala na tworzenie niesamowitych efektów.
Festiwal ANIMATOR w Poznaniu słynie z prezentowania najnowocześniejszych trendów w animacji. W tym roku jednym z dominujących motywów będzie niewątpliwie sztuczna inteligencja (AI). Technologia ta coraz częściej inspiruje twórców filmów animowanych, prowadząc do powstania fascynujących i poruszających dzieł.
Kibicuj polskim animacjom!
Animator 2024 to również świetna okazja, aby zobaczyć najlepsze polskie animacje. W Konkursie Polskich Filmów Animowanych o nagrody powalczą najciekawsze i najbardziej innowacyjne produkcje z naszego kraju.
Międzynarodowy konkurs i kwalifikacje do Oscara!
Festiwal Animator to również Międzynarodowy Konkurs Filmów Animowanych, w którym o Złoty Animator zmagają się najlepsze animacje z całego świata. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną i kwalifikację do Oscara!
Animator 2024 to prawdziwe święto animacji! Nie przegap tej okazji, aby zanurzyć się w świecie filmów animowanych i odkryć nowe talenty!
Bilety i więcej informacji na stronie: https://animator-festival.com/en/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here