Pierwszy dzień Festiwalu ANIMATOR rozpocznie się w naprawdę wyjątkowy sposób! 25 czerwca o godz. godz. 14:30 w Kino Muza w Poznaniu odbędzie się Masterclass z Magdaleną Osińską! 

Magdalena Osińska to wielokrotnie nagradzana reżyserka, specjalizująca się w animacji poklatkowej, CGI, 2D i live-action. Wyreżyserowała m.in. „The Great Sofa Caper” i „Share the Orange” dla Wallace & Gromit. Jest absolwentką szkół filmowych w Beaconsfield, Łodzi i Warszawie.

To doskonała okazja, by poznać bliżej pracę tej wybitnej reżyserki, zaczerpnąć inspirację oraz otrzymać od artystki odpowiedzi na nurtujące Was pytania

Ostatnio autorka wyreżyserowała bardzo oczekiwaną drugą część serii ,,Gwiezdne Wojny: Wizje” dla Lucasfilm. Film animowany nosi tytuł ,,Jestem twoją matką” a jego premiera odbyła się 4 maja 2023 roku na Disney+, a Wy będziecie go mogli zobaczyć na naszym Festiwalu na pokazie setu II KONKURSU SERIALI | Seriale dla Młodzieży i Dorosłych

Tak autorka mówi o swojej najnowszej produkcji:

„W Gwiezdnych Wojnach relacja między ojcem a synem była często eksplorowana i wszyscy znamy słynną kwestię ,,Jestem twoim ojcem”. Ale będąc matką sześciolatka, nieustannie analizuję siebie jako matkę i myślę o swojej matce, więc byłam zainteresowana dalszym badaniem relacji matka-córka i macierzyństwa ogólnie…”

O FILMIE:

Młoda pilotka Anni, która wstydzi się swojej słodkiej, ale nadopiekuńczej mamy, musi wziąć z nią udział w szaleńczym rodzinnym wyścigu w akademii. W trasie ich związek jest wystawiany na próbę przez żywioły, ich stary statek, innych uczestników wyścigu… i siebie nawzajem.

Masterclass Magdaleny Osińskiej
25 czerwca, godz. 14:30 w Kinie Muza w Poznaniu
https://www.bilety24.pl/…/485-masterclass-magdalena
Pokaz SETU II Konkursu Seriali w tym ,,Jestem twoją matką”
25 czerwca, godz. 19.30 w Kinie Muza w Poznaniu
https://www.bilety24.pl/…/485-konkurs-seriali-set-ii

ANIMATOR Estrada Poznańska Kino Muza w Poznaniu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here