„Batman Azteca: Choque de Imperios” („Aztec Batman: Clash of Empires”) to nowa pełnometrażowa animacja o Mrocznym Rycerzu realizowana właśnie na zamówienie HBO Max Latin America.

Okazuje się, że jeszcze w tym roku na platformie streamingowej MAX zadebiutuje bardzo nieoczywista animacja pod tytułem “Batman Azteca: Choque De Imperios” („Aztec Batman: Clash of Empires”).

Akcja filmu rozgrywać się będzie w czasach świetności imperium Azteków i opowie historię Yohualli Coatla, młodego chłopaka, który po śmierci swojego ojca Toltecatzina z rąk hiszpańskich konkwistadorów, ucieka do Tenochtitlan by ostrzec króla Montezumę o zbliżającym się niebezpieczeństwie. Tam, z pomocą Acatzina, kapłana świątyni nietoperza, Yohualli przygotowuje się, by stawić czoła inwazji.

Nowe zdjęcie przybliża postać Batmana z animowanego filmu wyprodukowanego przez Warner Bros. i DC we współpracy z Animą i Chatrone.

W czasach imperium azteckiego Yohualli Coatl – młody aztecki chłopiec – przeżywa tragedię, gdy jego ojciec i przywódca wioski, Toltecatzin, zostaje zamordowany przez hiszpańskich konkwistadorów. Yohualli ucieka do Tenochtitlan, aby ostrzec króla Montezumę i jego arcykapłana Yokę przed nadchodzącym niebezpieczeństwem. Używając świątyni Tzinacana, boga nietoperzy, jako kryjówki, Yohualli trenuje ze swoim mentorem i asystentem Acatzinem, rozwijając sprzęt i broń, aby stawić czoła inwazji Hiszpanów, by chronić świątynię Montezumy i pomścić śmierć ojca.

Jeszcze w tym roku pojawi się zupełnie nowa animacja ze świata Mrocznego Rycerza, która będzie nawiązywać do legendarnego serialu z lat 90. XX wieku. Zainteresowani? Przeczytajcie artykuł o animacji: https://bit.ly/BatmanCapedCrusader-noweinfooserialu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here