unOrdinarypopularna, pełna akcji powieść graficzna o Johnie, zwykłym nastolatku próbującym przetrwać w szkole średniej, ale i w świecie, w którym nadludzkie moce oraz nadprzyrodzone zdolności narzucają status społeczny, a zdrada i spiski czają się na każdym kroku. Komiks, który przekracza granice wyobraźni, obiecuje spojrzenie na herosów z odmiennej perspektywy, postaci wykluczonej z tego środowiska. Hit cyfrowej platformy komiksowej Webtoon, który zdobył rzesze czytelników na całym świecie, wydany nakładem HarperYA już 27 marca 2024 roku trafi na półki polskich księgarni.

Nikt nie jest tym, na kogo wygląda

John niczym specjalnym się nie wyróżnia, ot nastolatek jakich wielu w szkołach. Wellston High natomiast to prywatne liceum i podobnych próżno szukać na mapie placówek edukacyjnych. Uczniowska elita z niezwykłymi predyspozycjami, nieludzkimi wręcz umiejętnościami wypełnia szkolne korytarze. John ma swój własny świat. Woli pozostawać w cieniu. A im rzadziej go zauważają, tym bezpieczniej się czuje w nieprzyjaznym tłumie uczniów Wellston. Jednak kiedy koledzy zaczynają podejrzewać, że John ma coś do ukrycia, szybko obierają go sobie za cel. Chłopak zostaje wciągnięty w bezwzględny świat wojen o wpływy oraz śmiertelnie niebezpiecznych spisków i zdrad, a tajemnice jego przeszłości grożą zmianą porządku społecznego w szkole. I nie tylko…

„unOrdinary” to nie tylko dobra rozrywka z komiksem, ale i źródło inspiracji dla młodych dorosłych, pokazujące, że każdy z nas może być wyjątkowy. Spotykamy Johna, chłopaka o pozornie zwykłych zdolnościach, którego życie zamienia się w szereg niezwykłych zdarzeń i odkryć. Wraz z nim doświadczamy uczucia odmienności i poszukiwania własnej tożsamości, co niewątpliwie znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości młodych dorosłych.

Nasz bohater stawia czoło wyzwaniom, z którymi może identyfikować się każdy. Poznajemy wartość przyjaźni, odwagi i akceptacji siebie. unOrdinary to nie tylko emocjonujące i dynamiczne sceny walk, ale też głęboko ludzka opowieść o dorastaniu i odkrywaniu własnego „ja”. Ciekawa kreska uru-chan i autentyczne dialogi sprawiają, że unOrdinary wciąga na długie godziny. Historia, która porusza, bawi i skłania do refleksji, stanowiąc doskonały wybór dla młodych czytelników szukających czegoś więcej niż zwykła powieść graficzna.

Supermoce, antybohaterowie, licealne dramy, nagłe zwroty akcji – każdy, komu bliskie są mangi, anime oraz oczywiście komiks, nie będzie się nudził z unOrdinary!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here