We wrześniu br. Joker wraz z szaleństwem i chaosem wyruszy w światową trasę koncertową! Wydawnictwo DC ogłosiło właśnie plan wydania specjalnego albumu, 184-stronicowej antologii w twardej oprawie, „Joker: Świat”. Wydawnictwo Egmont przygotowuje polską wersję tego wydania.

Podobnie jak bestseller DC i doceniony przez krytyków album „Batman: Świat”, również ta antologia będzie zawierać historie Jokera autorstwa zespołów kreatywnych z 13 różnych krajów, w tym tak znanych artystów jak Geoff Johns, Satoshi Miyagawa, David Rubin, German Peralta, Alvaro Fong Varela, Jason Fabok i innych. Dzięki historiom opowiedzianym w autentycznym stylu danego kraju oraz oddającym wrażliwość kulturową różnych narodów świata, „Joker: Świat” pokazuje, jak najpopularniejszy superzłoczyńca DC potrafi inspirować popkulturę na ziemskim globie.

Światową premierę albumu „Joker: Świat” zaplanowano na 17 września 2024 r.

Co robi Joker podczas wakacji w Hiszpanii? Po co stworzył własne duplikaty w Niemczech i Turcji? Jak w Kamerunie znalazł inspirację do działania? Tylko najlepsi pisarze i artyści z różnych krajów mogą udzielić odpowiedzi na te pytania w wyjątkowych historiach poświęconych jednej z najbardziej fascynujących postaci popkultury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here