Wielkie odliczanie do premiery serialu „Ahsoka” dobiegło końca! Na platformie Disney+ czekają już dwa odcinki najnowszej produkcji z uniwersum „Gwiezdnych wojen”. Czym tym razem zaskoczy widzów reżyser Dave Filoni? Niesamowitym uzupełnieniem serialu jest książka z serii Star Wars. Ahsoka, która ukazała się za sprawą Wydawnictwa Olesiejuk.

Ahsoka Tano, niegdyś lojalna padawanka Anakina Skywalkera, w wyniku bolesnych wydarzeń opuszcza szeregi zakonu Jedi i postanawia kroczyć własną ścieżką. Zaszywa się na niepozornym rolniczym księżycu, gdzie zamierza prowadzić skromny i spokojny żywot. Okazuje się jednak, że ucieczka tak przed przeszłością, jak i przed Imperium nie jest możliwa.

Ahsoka musi wybrać: stanąć do walki czy pozostać w ukryciu? Jej decyzja zmieni życie wszystkich jej bliskich… Czy przyniesie galaktyce nową nadzieję? Znakomite studium postaci z elementami akcji, wielkiej polityki i wciągającej dramaturgii. Ta opowieść aż iskrzy od emocji.

Z kolei rozgrywający się po upadku Imperium serial Ahsoka podąża za była Jedi Ahsoką Tano, która próbuje odkryć źródło zła zagrażającego galaktyce. Na widzów czeka duża dawka galaktycznych przygód z aktorką Rosario Dawson w roli głównej, która ponownie wcieliła się w tytułową Ahsokę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here