Kim są księżniczki w codziennym życiu? Co robią w wolnym czasie i gdzie bywają? Co zaprząta ich myśli? Czy spędzają czas z rodziną, podróżują, opiekują się zwierzętami i pomagają, kiedy ktoś znajduje się w trudnej sytuacji? To na pewno. Ale łączy je coś więcej – nie boją się marzyć.

Magiczny świat księżniczek Disneya

Zobaczcie, jak wygląda ich świat. Jest to możliwe za sprawą książki Moje opowieści o księżniczkach, która ukazała się za sprawą starań Wydawnictwa Olesiejuk

W tej kolekcji opowieści znajduje się aż dwanaście historii, których bohaterkami są Ariel, Bella, Pocahontas, Auora, Vaiana, Śnieżka oraz pozostałe księżniczki znane z animacji Disneya. Czytaj o ich przygodach i pomysłowości, dzięki której której potrafią sprostać każdemu wyzwaniu.

Opowieści o magii uczuć i potędze charakterów

Przekonaj się, jak syrenka Ariel wyratowała siostry z opresji, opiekuńcza Vaiana z pomocą przyjaciół ocaliła małe żółwie i jak dzielna Pocahontas zaprowadziła zagubionego jelonka do jego mamy. Ciekawą świata Bellę czeka podniebna przygoda, a śliczną Śnieżkę spotkanie z… olbrzymami.

Disney to opowieści, które łącza pokolenia. Animacje spod znaku kina familijnego potrafią docierać do emocji zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Podobnie jest za sprawą wyjątkowej książki „Moje opowieści o księżniczkach. Disney”, dzięki której poznamy którym nowe przygody znane z kultowych animacji takich jak „Mała Syrenka”, „Aladyn” czy „Mulan”, a także „Kraina lodu”.

Przeżyj magiczne przygody z ulubionymi księżniczkami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here