Studio Disney zapowiedziało nowy serial, który będzie dedykowany dla dzieci w wieku przedszkolnym. Projekt nosi tytuł Ariel, jest oczywiście osadzony w świecie Małej Syrenki, a będzie transmitowany na kanale Disney Junior.

Serial Arial będzie inspirowany „Małą Syrenką”. Oprócz głównej bohaterki zobaczymy w nim króla Trytona, Urszulę, Sebastiana i Florka. Co więcej, pojawi się również cała masa nowy postaci. Stacja Disney Junior pokazał też pierwszą oficjalną grafikę, na której widnieje nowa Ariel.

Akcja rozgrywać się będzie w morskich karaibskich otchłaniach. Pełna ciekawości świata Ariel przeżywać będzie liczne przygody odkrywając skarby mórz oraz artefakty ludzkiej obecności. W tej wersji opowieści ogon Arielki zmienia kolor w zależności od przeżywanych przez nią emocji.

Twórcy zapewniają, że przedszkolaków czeka pełna kolorowej magii opowieść, która pobudzi ich wyobraźnię. Serial powstaje z myślą o dzieciach pod każdą szerokością geograficzną.

Disney Junior’s Ariel trafi na antenę stacji w przyszłym roku

Małej Syrenki – opowieść zapisana w książce, zanurzcie się w nieznanych wodach tej magicznej opowieści!

Ariel, córka króla mórz i oceanów, od zawsze pragnęła poznać życie nad powierzchnią wody. Ignorując ostrzeżenia ojca, mała syrenka spędza całe dnie na zbieraniu ludzkich skarbów z wraków statków i tęskniąc za nowymi przygodami. Pewnego dnia jej życie zmienia się na zawsze, kiedy podczas burzy ratuje księcia Erica.

Morska czarownica, Ursula, która ma swoje nikczemne plany, proponuje Ariel układ – mała syrenka stanie się zwykłą dziewczyną, pod jednym jednak warunkiem – nie może wypowiedzieć ani słowa. Mając tylko trzy dni i zakaz mówienia, Ariel musi zbudować więź z księciem na tyle silną, by złamać klątwę przebiegłej czarownicy inaczej wszystko przepadnie. Ale czy przyjaźń między syrenką i księciem wystarczy, aby połączyć ich światy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here