Animacje z wytwórni Disneya gwarantują emocje, których możemy doświadczyć za sprawą wyjątkowych seansów. Filmy takie jak „Kraina lodu”, „Pocahontas” czy „Zaplątani” od lat łączą pokolenia fanów i fanek na całym świecie. Ale to nie wszystko! Bo doświadczeniem, które naprawdę może łączyć pokolenia jest wydarzenie muzyczne „Disney Księżniczki. Koncert”. Już teraz zapraszamy Was na serię koncertów „Disney Księżniczki Koncert” w największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu oraz Gdańsku. Kup bilet na największe wydarzenie w jednym z pięciu miast!

Disney to opowieści, które łącza pokolenia. Animacje spod znaku kina familijnego potrafią docierać do emocji zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Podobnie jest za sprawą wyjątkowego wydarzenia „Disney Księżniczki Koncert”, na którym doskonale bawić się będą miłośnicy kultowych animacji takich jak „Mała Syrenka” „Aladyn” czy „Mulan”, a także „Kraina lodu”.

Niesamowite aranżacje, czyli największe hity Disneya

Oczywiście, konwencja jest specyficzna, charakter imprezy dostosowany jest przede wszystkim dla najmłodszych, ale absolutnie rozczulające są momenty, w których rodzice – tak cicho, po cichutku, a czasami pełną piersią! – dośpiewują kawałki z największych hitów „Pięknej i Bestii”, „Pocahontas”, „Małej Syrenki”, „Króla Lwa”, „Mulan”, „Herkulesa”… no i oczywiście „Krainy lodu”, jak się okazuje, chyba jednak największego hitu dorastającego pokolenia fanów i fanek animacji. Artyści występujący na scenie – Sara James, Justyna Bojczuk, Sylwia Przetak, Zofia Nowakowska, Paulina Grochowska, a także Maciej Pawlak – zrealizowali prawdziwie wielkie widowisko, którego koordynatorem był Marcin Sosiński.

Muzyka, która łączy pokolenia

Od pokoleń muzyka Księżniczek Disneya jest ścieżką dźwiękową naszego życia. Historie Księżniczek i Królowych Disneya uczą nas dostrzegać ukryte głęboko dobro, z odwagą odkrywać nowe światy i przekonują, że mamy tę moc. Nieodłączną częścią tych opowieści są wielkie, muzyczne przeboje, których będziecie mogli doświadczeń podczas serii koncertów. Najbliższy z nich odbędzie się już 11 czerwca we Wrocławiu. Kup bilet na największe wydarzenie w jednym z pięciu miast!

„Disney Księżniczki. Koncert” – doświadczenie generacyjne i wielkie show!

Koncert Księżniczek Disneya to muzyczne wydarzenie stworzone z myślą nie tylko o dzieciach i młodzieży, ale o wszystkich miłośnikach animowanych filmów Disneya i znakomitej, wielokrotnie nagradzanej muzyki, która od lat skrada serca małych i dużych.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here