W jaki sposób radzić sobie z presją? Czy negatywne emocje można w sobie tłumić? Dlaczego w systemie edukacji czasami brakuje miejsca na otwarty dialog? „Nie dręcz mnie! Jak poradziłam sobie z prześladowaniemto niezwykle ważna książka, w której zapisano nie tylko pytania, ale również odpowiedzi skłaniające do refleksji. Tytuł ukazał się za sprawą Wydawnictwa Olesiejuk.

Nie dręcz mnie! Jak poradziłam sobie z prześladowaniem, czyli książka o emocjach, wychowaniu i nauka o akceptacji

Może ktoś, kogo miałeś za przyjaciela, pewnego dnia przestał się z Tobą bawić, zaczął Ci dokuczać i sprawiać różne przykrości? Albo znasz kogoś, kogo to spotkało? To właśnie przydarzyło się Ali, od której odwróciła się dobra koleżanka… Jak dziewczynka się z tym czuła? Czy zdołała sobie poradzić? I co Ty i Twoi opiekunowie możecie zrobić, kiedy spotka Was podobna sytuacja?

Historia oparta na faktach, która wzrusza i prowokuje do pytań

„Nie dręcz mnie! Jak poradziłam sobie z prześladowaniem”  to bezcenne źródło pomocy dla dzieci, ich rodziców, bliskich i nauczycieli, którym nieobcy jest problem przemocy rówieśniczej. Co niezwykle ważne, historia została oparta na prawdziwych doświadczeniach dziewczynki z Australii, która w trzeciej klasie szkoły podstawowej była obiektem prześladowana. „Nie dręcz mnie! Jak poradziłam sobie z prześladowaniem” to książka, która stanowi owoc walki i naukę, by najmłodsi wiedzieli, jak radzić sobie w bardzo trudnych sytuacjach emocjonalnych.

Poprzedzona wstępem psychologa i zawierająca listę miejsc, w których można szukać wsparcia, stanie się dla Was inspiracją do zebrania sił i powiedzenia raz na zawsze dręczycielowi: STOP! – w szkole, na wyjeździe czy na podwórku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here