Od 23 maja w eStore fintechu można zamawiać Starter Cinkciarz.pl z kartą „Spider- Man: poprzez Multiwersum”. Po rejestracji staje się wielowalutową kartą płatniczą. W swoim marketplace fintech umożliwia zamawianie limitowanego Startera Cinkciarz.pl z kartą z okazji premiery najnowszego filmu Sony Pictures Animations „Spider-Man: poprzez Multiwersum”, która odbędzie się 2 czerwca. Są to karty w wersjach Spider-Punk i Miles Morales. Po ich rejestracji na portalu stają się wielowalutowymi kartami płatniczymi.

– Głęboko wierzymy, że współpraca promocyjna z Sony Pictures Entertainment oraz ogromna popularność Człowieka-Pająka na całym świecie przełożą się na jeszcze większe zainteresowanie kartą wielowalutową dostępną na Cinkciarz.pl. To produkt nie tylko dla podróżujących za granicę i kupujących online w międzynarodowych sklepach. Nasza karta sprawdza się także w zwykłych, bieżących sprawach. Limitowana edycja, którą właśnie prezentujemy, to natomiast coś wyjątkowego również dla miłośników przygód Spider-Mana – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Fintech prezentuje też specjalny spot promocyjny, który przedstawia zalety korzystania z karty wielowalutowej nie tylko podczas podróży, ale i codziennych spraw. Wideo związane z filmem „Spider-Man: poprzez Multiwersum" jest w całości wykonane wewnętrznie. Spot będzie można obejrzeć w kinach Cinema City i Helios.

Cinkciarz.pl udostępnia karty wielowalutowe w formie wirtualnej oraz fizycznej z opcją wysyłki nie tylko pocztą, ale również kurierem i – co polski fintech zaoferował jako pierwszy na rynku – do paczkomatów. Posiadacze kart zyskują dostęp do darmowych rachunków w polskich złotych i 19 innych walutach, a płacić mogą w ponad 160 walutach. Starter Cinkciarz.pl z kartą to produkt dostępny w eStore globalnego fintechu. Po jego otrzymaniu zamawiający decydują, czy chcą sami używać karty, czy np. dać ją członkowi rodziny lub znajomemu, a może współpracownikowi lub klientowi. Osoba, która będzie chciała korzystać z „plastiku”, musi założyć konto na Cinkciarz.pl, albo zalogować się do portalu i zarejestrować kartę w swoim profilu.

Szczegółowe informacje: https://cinkciarz.pl/spiderman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here