„Jade Armor” to komediowy serial pełen przygód i akcji, wciągający widzów do świata kung-fu. To nowoczesna produkcja z dziewczęcą superbohaterką przeznaczona dla widzów w wieku 6-12 lat, która  spodoba się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Widzowie zobaczą popisy sztuk walki, odkryją wyjątkowe supermoce głównej bohaterki o imieniu Lan Jun i lepiej poznają odważną nastolatkę, która po odkryciu magicznej zbroi zostanie superbohaterką – Jade Armor.

Premiera już w poniedziałek 20 lutego o 16:40 w Cartoon Network.

Za serial odpowiada TeamTO, które może pochwalić się produkcjami takimi jak „Mocny Mike” czy „Angelo rządzi”. Charakterystyczny styl francuskiego studia opiera się na animacji 3D. Pierwsze skrzypce w ich twórczości gra pozytywna energia, wyraziste kolory i dobry humor. Twórczynią „Jade Armor” jest fanka anime – Chloé Miller, a japoński styl animacji to twórczy fundament jej nowej produkcji.

Mistyczna Jade Armor jest legendarną superbohaterką. Teraz kolej na nastolatkę Lan Jun, żeby założyła zbroję i wcieliła się w Jade Armor. Nawet ona sama nie może do końca uwierzyć, że jej przeznaczeniem jest być superbohaterką. Razem z przyjaciółmi – Theo i Alishą – oraz mistycznymi stworzeniami, Lan Jun jest rzucona w serię pełnych akcji przygód. Każdego dnia musi zmagać się zarówno z walką ze złoczyńcami, jak i bardzo realnymi próbami nastoletniego życia. Lan Jun udowadnia, że dla dziewczyn z całego świata nie ma rzeczy niemożliwych.

Serial kładzie nacisk na wartości takie jak przyjaźń i rodzina, a każdy odcinek zawiera samodzielną historię przeplataną oszałamiającymi, niecodziennymi walkami kung-fu.

Premiera serialu „Jade Armor” już w poniedziałek 20 lutego o 16:40 w Cartoon Network. Oglądaj od poniedziałku do piątku o 16:40 w Cartoon Network.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here