Czy od miłości można zwariować? Harley Quinn, jedna z najbardziej popularnych bohaterek DC, stanowi na to żywy dowód. Ale przecież nie wszystko jest tak oczywiste, o czym możemy się przekonać za sprawą „Harley Quinn. Bardzo problematyczne Walentynki”, czyli specjalnego odcinka serialu dla dorosłych na HBO Max. Uwierzcie, to naprawdę diabelska rozrywka.

Harley Quinn to postać o wyjątkowej osobowości. Jest wrażliwa, ale i drapieżna. Potrafi być autorytarna, ale równocześnie spolegliwa… zwłaszcza gdy mówimy o relacjach uczuciowych. Zapis takich doświadczeń został zapisany w komiksie „Harley Quinn. Joker kocha Harley”, kultowym albumie „Szalona miłość” czy animowanym serialu dla dorosłych. „Harley Quinn. Bardzo problematyczne Walentynki”, epizod specjalny, to wyjątkowa historia o toksycznych uczuciach, pasji i dzikiej namiętności, która jest naprawdę bezkompromisowa.

Harley Quinn. Bardzo problematyczne Walentynki to historia tak pokręcona, jak jest to tylko możliwe. Punkt wyjściowy jest teoretycznie banalny. Oto Harley stara się zaplanować najwspanialszą i najbardziej romantyczną noc dla Ivy, aby uczcić ich pierwsze wspólne Walentynki. Tymczasem Bane i Clayface udają się do Gotham City, aby zasmakować swojej własnej wersji epickiego romansu. Wszystko komplikuje się, gdy Harley postanawia wykorzystać sekretne eliksiry i potęgę czarnej magii… przygotujcie się na wyjątkowy dziki zestaw atrakcji.

Sadomasochistyczne doświadczenia, pełnoprawne orgie w bardzo różnych konfiguracjach, zmysłowa dzikość połączona z wulgarnym humorem – oto Harley Quinn. Bardzo problematyczne Walentynki! Zaklęcie miłosne sprawia, że ​​wszyscy uprawiają cudzołóstwo na ulicach – mieszkańców Gotham czekają naprawdę szalone Walentynki. Twórcy postanowili zrealizować naprawdę wysokoprocentową akcję, która pozwala ukazać różne oblicza związku Harley i Ivy. Dziewczyny będą musiały zresztą ostatecznie znaleźć sposób, aby naprawić sytuację, zanim miasto zostanie zniszczone.

„Harley Quinn. Bardzo problematyczne Walentynki” to wyjątkowo udany epizod specjalny, który jest nasycony wyjątkowo wulgarnym humorem, przewrotnymi scenami rodem z kina sensacyjnego. Doskonale zrealizowano polski dubbing, za które odpowiadają specjaliści ze studia PDK. I tak, oczywiście, że od miłości można zwariować.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here