Bezkompromisowa akcja, orientalny folklor, niesamowita fantastyka. „Demon Slayer: Mugen Train”, pełnometrażowy film z uniwersum „Demon Slayer”, to wyjątkowy spektakl, który już wkrótce wchodzi na ekrany Multikino Polska. Dlaczego warto jest wybrać się na seans?

Rekordowy spektakl – „Demon Slayer: Mugen Train” bije wszystkie rekordy

„Demon Slayer: Mugen Train” to film z najlepszym wynikiem Box Office za 2020 rok, kiedy szalała pandemia koronawirusa. Pogromcy demonów wygenerowali wówczas ze światowych kin ponad 440 mln dolarów. Animacja w dalszym ciągu przekreśla wszystkie dotychczasowe rekordy wykraczając poza skalę tego, co do tej pory wydawało się w tym kraju możliwe. Pełnometrażowe anime już wkrótce pojawi się w sieci Multikino Polska.

Akcja, mistycyzm, nietypowy nastrój, czyli świat pogromców demonów

Doskonale odmierzona dramaturgia, fascynujący, bo orientalny folklor i legendy z japońskiej kultury, ciekawie zarysowane motywacje bohaterów… A to, co najciekawsze, to szczególny rodzaj nastrojowości, który może kojarzyć się z duchem wiedźmińskich opowiadań Sapkowskiego. „Miecz zabójcy demonów” to niesamowicie bogate uniwersum, w którym historia łączy się z mistycyzmem, a bezkompromisowa akcja z nieoczywistą fantastyką.

Początek historii, geneza bohatera serialu „Miecz zabójcy demonów”

Taishō. Okres w historii Japonii przypadający na lata 1912-1926 Rozbite szczęście rodziny, która praktycznie w całości została unicestwiona przez demona. Jedynym ocalałem jest chłopak imieniem Tanjirou, a także jego młodsza siostra Nezuko, która przeobraziła się w monstrum. Co jednak najlepsze, Nezuko wciąż jednak wykazuje oznaki ludzkich myśli i uczuć. Tanjirou wstępuje na drogę walki z demonami, by jego siostra stała się na powrót człowiekiem. Serial dostępny na platformie Netflix jest idealnym wstępem do seansu pełnometrażowego filmu „Demon Slayer: Mugen Train”.

„Demon Slayer: Mugen Train”, czyli zaproszenie na seans

Akcja produkcji „Demon Slayer: Mugen Trai” dzieje się między pierwszym a drugim sezonem serii odcinkowej Kimetsu no Yaiba. Po ukończeniu treningu rehabilitacyjnego, Tanjiro i jego towarzysze udają się na kolejną misję. W Nieskończonym Pociągu doszło do serii tajemniczych zniknięć ponad czterdziestu pasażerów. Tanjiro i Nezuko, wraz z Zenitsu i Inosuke, dołączą do jednego z najpotężniejszych szermierzy wśród Korpusu Zabójców Demonów – Filara Płomienia, Kyojuro Rengoku. Razem stawią czoła nieznanemu zagrożeniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here