Serial, który uformował pokolenia. Niezwykłe widowisko – ponowne odczytanie legendy Mrocznego Rycerza. Wizualnie olśniewający, odważny tematycznie… „Batman: The Animated Series” to kultowa kreskówka, która stanowi perłę w koronie mitologii Obrońcy Gotham. Oczekiwana animacja pojawi się na platformie HBO Max Polska.

Jeszcze przed uruchomieniem polskiego serwisu HBO Max, miłośnicy animacji DC oraz Warner Bros. zastanawiali się, czy w ofercie platformy znajdziemy kultowe animowane produkcje DC Comics, w tym najpopularniejszy serial o przygodach Batmana stworzony przez Bruce’a Timma. Warto było czekać.

Według najnowszych doniesień w najbliższych miesiącach w ofercie platformy HBO Max pojawi się w końcu kultowy serial animowany „Batman: The Animated Series” (85 odcinków). Co więcej, w serwisie zostanie zamieszczona również kontynuacja, czyli serial „The New Batman Adventures” (24 odcinki).

„Batman: The Animated Series” to być może jedna z najlepszych opowieści superbohaterskich w historii. Okazuje się, że kultowa kreskówka z lat 90. może powrócić w zupełnie nowym wydaniu. Podobno rozważa się realizację oficjalnej kontynuacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here