Ogólnoeuropejski serwis streamingowy ogłasza swoją dalszą ekspansję w Europie. Usługa zostanie uruchomiona 14 grudnia 2022 roku w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Kosowie, Czarnogórze, Serbii i Słowenii.mPolska, Czechy, Węgry, Rumunia, Słowacja, Albania i Macedonia Północna otrzymają dostęp do platformy w lutym 2023 roku.

SkyShowtime – nowy serwis streamingowy na terenie Europy – był dziś wieczorem gospodarzem europejskiej premiery platformy w Amsterdamie, w której wzięły udział międzynarodowe gwiazdy oraz przedstawiciele firmy.

Monty Sarhan, dyrektor generalny SkyShowtime, ujawnił, że w grudniu tego roku planowane jest rozszerzenie usługi na wybranych terenach Europy Środkowej i Wschodniej. Serwis SkyShowtime, oferujący najwyższej jakości rozrywkę, zostanie włączony  w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Kosowie, Czarnogórze, Serbii i Słowenii 14 grudnia. Następnie rozszerzy się na Polskę, Albanię, Czechy, Węgry, Macedonię Północną, Polskę, Rumunię i Słowację w lutym 2023 roku.

SkyShowtime, łącząc najlepsze tytuły pochodzące od największych światowych wytwórni i najznakomitszych twórców, oferuje tysiące godzin wysokiej jakości rozrywki dla całej rodziny. W serwisie znajdzie się szeroki wybór najpopularniejszych na całym świecie seriali i filmów.

Prezes SkyShowtime Monty Sarhan podsumował: „SkyShowtime został stworzony dla Europy i cieszymy się mogąc powiedzieć klientom w całej Europie Środkowo-Wschodniej, że już wkrótce będą mogli korzystać z usług naszego serwisu. Jesteśmy podekscytowani możliwością zapewnienia im dostępu do najnowszych seriali i filmów z naszych kultowych, światowej sławy wytwórni, jak również do wysokiej jakości lokalnej rozrywki. Po udanym starcie w Europie Północnej i Portugalii, rozszerzenie działalności na te ważne rynki i udostępnienie SkyShowtime jeszcze większej liczbie osób w całej Europie jest dla nas ważnym kamieniem milowym.”

Podczas uroczystości inauguracyjnej w Amsterdamie, poprowadzonej przez nagradzanego dziennikarza filmowego i osobowość telewizyjną Alexa Zane’a, zostały również ogłoszone nowe tytuły, które będą miały swoją premierę na antenie SkyShowtime w najbliższych miesiącach.

SkyShowtime zapewni dostęp do wielu premier filmowych, nowych seriali, produkcji dla dzieci i rodziny, a także szeroki wybór tytułów z biblioteki tytułów Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios i Peacock – wszystko to w jednym miejscu. SkyShowtime będzie również oferować lokalne programy oryginalne, filmy dokumentalne i produkcje specjalne.

Na wydarzeniu pojawiły się gwiazdy z wielu premierowych seriali SkyShowtime, w tym Ethan Peck i Rebecca Romijn, ze Star Trek: Strange New Worlds, Demián Bichir z Let The Right One In, a także Clara Rugaard z The Rising.

W gali wzięli udział również Bokeem Woodbine i Yerin Ha z Halo, Jake Lacy i Colin Hanks z serialu A Friend of the Family oraz Jeff Wilbusch i Juliana Canfield z The Calling.

SkyShowtime rozpoczęło działalność w Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji 20 września tego roku, a następnie 25 października weszło do Holandii i Portugalii. Po rozpoczęciu działalności w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Kosowie, Czarnogórze, Serbii i Słowenii w grudniu, SkyShowtime będzie kontynuował rozwój w Hiszpanii, Andorze i Europie Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce, w pierwszem kwartale 2023 roku.

Dalsze szczegóły dotyczące oferty programowej i cenowej dla Europy Środkowo-Wschodniej zostaną ogłoszone przed uruchomieniem SkyShowtime zaplanowanym na 14 grudnia.

O SkyShowtime

SkyShowtime to nowy serwis streamingowy dostępny obecnie w Danii, Finlandii, Norwegii, Szwecji, Holandii i Portugalii. SkyShowtime będzie kontynuował rozbudowę swojej sieci streamingowej w Hiszpanii, Andorze i Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) w ciągu najbliższych miesięcy i w pierwszym kwartale 2023 roku.

SkyShowtime oferuje najlepszą rozrywkę, filmy i seriale oryginalne od uznanych wytwórni, takich jak: Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock.

SkyShowtime będzie dostępny na ponad 20 rynkach europejskich, obejmujących 90 milionów gospodarstw domowych. Docelowo będzie oferowany w Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Finlandii, Węgrzech, Kosowie, Czarnogórze, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i Szwecji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here