„Odlotowe Agentki” to serial animowany, który był emitowany od 2001 roku do 2014 roku. Okazuje się, że niezwykle popularna przed laty kreskówka powróci w nowym sezonie. Czy jesteście zainteresowani poznaniem nowych losów Sam, Clover oraz Alex? W planach jest najpewniej nowy sezon lub reboot animacji.

Akcja, przygoda i nastoletnie emocje – „Odlotowe Agentki”

Odlotowe Agentki to kanadyjsko-francuski serial animowany, wyprodukowany przez studio Marathon i nadawany przez kanał telewizyjny Jetix. Głównymi bohaterkami są trzy uczennice liceum Beverly Hills: rudowłosa intelektualistka Sam, blond zakupoholiczka i flirciara Clover oraz urocza brunetka Alex. Nastolatki pracują dla tajnej, Światowej Organizacji Ochrony Ludzkości (WOOHP, World Organization of Human Protecting), której założycielem i szefem jest Jerry Lewis. Z czasem dołączają do elity agentów dzięki awansowi na Superagentki.

Nowy sezon serialu? Trwają wstępne prace nad kontynuacją hitu

Produkcja nadawana na kanale telewizyjnym Jetix spotkała się z wielkim zainteresowaniem widzów, którzy do historii powracają nawet po wielu latach. Co więcej, pierwszy sezon produkcji jest dostępny na Netflixie. Tymczasem internet obiegła wiadomość, że trwają prace nad całkowicie nowym sezonem.

Informacją o nowym sezonie „Odlotowych Agentek” podzielił się Thomas Astruc, który pracował przy oryginalnym serialu, a na swoim koncie posiada również produkcje jak Kod LyokoW.I.T.C.H: Czarodziejki czy Asterix i Obelix: Misja Kleopatra. Astruc najbardziej znany jest jednak jako twórca, producent i scenarzysta hitu Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Ekscytującą nowinę dla fanów Sam, Alex i Clover napisał na Twitterze.

Francuski artysta jest cenionym twórcom w branży, dlatego jego słowa powinny być brane pod uwagę na poważnie – mimo że nie pojawiły się oficjalne informacje o realizacji nowych „Odlotowych Agentek”. W odpowiedzi na Twitterze Astruc dodał, że nie posiada jednak wiedzy czy w planach jest realizacja siódmego sezonu, czy reboot serialu, ale zobaczył informację, że można aplikować na stanowisko do pracy przy produkcji. Czekamy na oficjalne stanowisko wytwórni!

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here