Mówi się, że gdy rozum śpi, wówczas budzą się demony. Wampiry, nieśmiertelne istoty znane z fantastyki grozy, to prawdziwe symbole horroru. Historia zapisana w komiksie „Wampir: Maskarada –Kły zimy” stanowi dowód, że krwiopijcy są w dalszym ciągu niezwykle inspirujące dla artystów. Najnowszy album przygotowany przez Wydawnictwo Lost In Time to wyjątkowa opowieść dla fanów gatunku grozy i dark fantasy.


„Wampir: Maskarada – Kły zimy” – historia spod znaku mroku

Opowieść o zdradzie i szaleństwie, pragnieniu zemsty i odkryciu prawdy. „Kły zimy” to historia angażująca emocjonalnie, w której istotne jest poczucie człowieczeństwa. Mimo że to świat monstrów. Kiedy Cecily Bain, agentka do zadań specjalnych wampirzej elity Dwóch Miast – Minneapolis i Saint Paul – bierze pod swoje skrzydła tajemniczą, świeżo przemienioną wampirzycę, zostaje wciągnięta w wir podstępnego spisku. Tymczasem na peryferiach grupka wampirzych wyrzutków, tworzących buntowniczą rodzinę z wyboru, bada sprawę krwawego zabójstwa.

Zabójstwo i groza w społeczności wampirów

„Kły zimy” to niezwykła podróż do bliźniaczych miast Minneapolis i Saint Paul, gdzie poznajemy społeczność dzieci nocy. Co ciekawe, większość śmiertelników nie zdaje sobie sprawę z wyjątkowego sąsiedztwa wampirów. Na światło dzienne wychodzą jednak kolejne sekrety. Czy Cecily, główna bohaterka opowieści, zdoła uciec i ocalić to, co pozostało z jej rodziny? Czy też będzie jeszcze jednym pionkiem, poświęconym po to, by zachować odwieczny sekret: istnienie wampirów pośród żywych? „Wampir: Maskarada – Kły zimy” to mroczny kryminał spleciony z fantastyką grozy, w której liczy się znajomość konwencji.

Fascynujący początek mitologii grozy

Debiutancki tom serii „Wampir: Maskarada”, komiksowego odniesienia do bestsellerowej gry fabularnej, przedstawia porywającą tragiczną historię o bestii, która kryje się w każdym z nas. Wampiryczna społeczność dzieli się na kasty – elitę i wyrzutków, potężne i dzikie istoty, choć równocześnie zranione ofiary. Niesamowita opowieść, w której zasmakują przede wszystkim fani grozy i dark fantasy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here