Magiczna fauna i flora – baśniowa formuła, niezapomniane emocje, uniwersalny przekaz. „Opowieści z Bukowego Lasu” to kolejna komiksowa pozycja dedykowana dla najmłodszych czytelników, której bohaterami są zwierzęta. Poznajcie historię króliczej rodziny Rabatków.


Natura, emocje, piękno przyrody, czyli „Opowieści z Bukowego Lasu”

Seria komiksów dla dzieci opowiada o przygodach króliczej rodziny Rabatków: cioci Cynii, tacie Narcyzie i jego pięciorgu dzieciach, którzy mieszkają na szczycie pięknego zielonego wzgórza. To sympatyczna, lekka i pełna humoru historia z przebogatymi kolorowymi ilustracjami, które aż kipią od szczegółów cieszących oko nie tylko najmłodszych. Pełne zaskakujących detali i pastelowych kolorów rysunki są znakomitym dopełnieniem opowieści.

Komiksowa forma, animowany styl, uniwersalne piękno baśni

„Opowieści z Bukowego Lasu” to napisany i narysowany przez Loïca Jouannigota komiks jest kontynuacją serii książeczek dla dzieci pisanych od końca lat 80. przez prawie dwadzieścia lat przez Geneviève Huriet, a ilustrowanych właśnie przez francuskiego grafika. W pierwszym tomie króliczki obchodzą ważne święto – urodziny Stokrotka – i w wielkiej tajemnicy przygotowują dla niego przyjęcie niespodziankę. Na podstawie serii we Francji powstał serial animowany „Rodzina Rabatków”, który był emitowany w Polsce.

„Opowieści z Bukowego Lasu” – rozpoczęcie przygody z komiksem

Magiczna fauna i flora – baśniowa formuła, niezapomniane emocje, uniwersalny przekaz. Wszystko to znajduje się w „Opowieści z Bukowego Lasu”. Album wchodzi w skład serii „Mój pierwszy komiks 5+” zaproponowanej przez wydawnictwo Story House Egmont. Komiks przeznaczony jest dla najmłodszych czytelników do samodzielnego czytania lub czytania z rodzicami. Poznajcie piękno natury, emocjonalne tonacje i sekretne życie zwierząt, które czasami naprawdę przypominają ludzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here