Mroczny Rycerz to bohater, który mierzy się z największymi wyzwaniami. Kiedy nad Gotham pojawia się tajemnicza szczelina, wówczas komisarz Gordon zarządza ewakuację części miasta, a w nietypową sprawę angażuje się Batman. Ikona popkultury przenosi się do świata znanego z uniwersum gry „Fortnite”. Oto punkt wyjściowy komiksu „Batman/Fortnite. Punkt zerowy”.


Popkulturowy crossover – „Batman/Fortnite. Punkt zerowy”

Uznani w branży twórcy komiksowi: Christo Gage, Reilly Brown, Christian Duce, Nelson DeCastro oraz John Kalisz łączą siły z Donaldem Mustardem, dyrektorem kreatywnym Epic Games – to dzięki niemu czytelnicy zostaną wciągnięci w pętlę i pomogą Mrocznemu Rycerzowi rozwiązać tajemnice związane z fenomenem jednej z najpopularniejszych gier na świecie. W albumie Batman/Fortnite: Punkt Zerowy” poznacie fakty, które nigdy wcześniej nie zostały ujawnione w grze ani poza nią. Zamaskowany Krzyżowiec walczący z mistrzami Fortnite, został postawiony przed próbą uratowania nie tylko siebie, ale także innych postaci ze świata DC.

Nowe zagrożenie w uniwersum, Mroczny Rycerz – bohaterowie i złoczyńcy

Kiedy na niebie nad Gotham pojawia się niezwykła szczelina, Batman zostaje wciągnięty do dziwacznego i nieznanego świata. Na miejscu orientuje się, że nie pamięta, kim jest ani skąd pochodzi…  Batman próbuje przypomnieć sobie swoją przeszłość i znaleźć sposób ucieczki z niekończącej się pętli chaosu i walki. Na jego drodze staną takie postacie jak Najeźdźca-Renegatka, Paluch Rybny czy Bandolierka. Spotka także ludzi, którzy wydadzą mu się dziwnie znajomi. Mroczny Rycerz stara się zrozumieć ten osobliwy świat. W końcu odkrywa szokującą prawdę o wyspie i o tajemniczym punkcie zerowym.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach BATMAN/FORTNITE: ZERO POINT #1-6, galerię okładek alternatywnych narysowanych przez najpopularniejszych artystów komiksowych jak: Kenneth Rocafort, Arthur Adams, Jim Lee, Scott Williams, Amanda Conner, Dan Mora i Kim Jung Gi, okładki stworzone przez samego Donalda Mustarda oraz specjalny bonusowy kod odblokowujący w grze Fortnite siedem cyfrowych przedmiotów związanych ze światem DC (strój Harley Quinn – Rebirth, strój Opancerzony Batman – Zero, lotnia Batman – Zero, kilof Szpon z Kotwiczką Kobiety-Kot, lotnia Niszczyciel Deathstroke’a, plecak Zemsta Harley Quinn, kilof Topór-batarang).
Uwaga! Kody do gry są jednorazowe. Tylko oryginalne opakowanie albumu gwarantuje, że kody nie zostały wcześniej przez kogoś użyte. Album Batman/Fortnite: Punkt Zerowy powinien być zafoliowany, a na folii powinna znajdować się nieuszkodzona naklejka z logo EGMONT. Kod znajduje się na wewnętrznej stronie tylnej okładki, pod zaklejonym skrzydełkiem, gdzie umieszczono zdrapkę z charakterystycznymi elementami Fortnite. Aby odsłonić unikalny kod do gry, należy delikatnie zdrapać wierzchnią warstwę nadruku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here