Chris Pratt, amerykański aktor, którego znamy choćby za sprawą „Strażników Galaktyki” Marvela, już wkrótce przeobrazi się w Garfielda! Kultowy kot znany z komiksów Jima Daviesa zostanie bohaterem nowego filmu animowanego.

Nowy film animowany – Garfield z głosem Chrisa Pratta!

Współzałożyciele Alcon Entertainment ogłosili, że gwiazdą animacji o Garfieldzie zostanie Chris Pratt. Aktor podpisał umowę na podkładanie głosu pod tytułową postać w nowym pełnometrażowym filmie animowanym. Alcon Entertainment zakupiło prawa do postaci w 2016 roku, kiedy ogłoszono powstanie nowego filmu animowanego. Według zapowiedzi studia ma to być początek całego uniwersum. Co ciekawe, Pratt całkiem niedawno otrzymał również angaż do superprodukcji Super Mario Bros. „Super Mario Bros” – Illumination i Nintendo stworzą nowy film animowany – przeczytajcie informacje.

Garfield, czyli ikona komiksu i animacji

Dowcipny, wytworny, elegancki i zwyczajnie zachwycający. Garfield urodził się (gdzieżby indziej) w kuchni włoskiej restauracji, w 1978 roku. Kiedy właściciel oddał go do sklepu zoologicznego, Garfield myślał, że już po nim. Ale udało mu się… Bo tego wiekopomnego dnia pewien pechowy dżentelmen, niejaki Jon Arbuckle, stanął w progu sklepu. Wierzcie lub nie, ale Garfield ważył wtedy niecałe 2,5 kilograma. Jednak dzięki cudownie obsesyjnej pasji do makaronów szybko stał się pierwszym grubym kotem Ameryki. Garfieldowy cykl TŁUSTYCH KOCICH TRÓJPAKÓW stanowi kolekcję komiksowych pasków zebranych w nowym, kolorowym wydaniu. Garfield zmieniał się trochę na przestrzeni lat, ale jedno pozostało niezmienne: jego gigantyczny apetyt na jedzenie i poczucie humoru. Czeka was dużo szaleńczej radości z nienasyconym kotem, ponieważ nigdy dosyć zabawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here