„Hit-Monkey” to najnowszy serial animowany dla dorosłych, oparty na bardzo nietypowym bohaterze z komiksów Marvela. Zobaczcie zwiastun produkcji z platformy Hulu. Światowa premiera nastąpi 17 listopada. Czy powtórzy się sukces antologii „What If…?”. Czas pokaże.


Yakuza, superbohaterowie i duch zabójcy – oto Hit-Monkey

Bohaterska małpa, która rozprawia się z mafią w Tokio? Zapowiada się intrygująco. Kreskówka „Hit-Monkey” jest współtworzona i produkowana przez Josha Gordona oraz Willa Specka. Historia rozpocznie się od wyjątkowo makabrycznego zdarzenia masowego mordu makaków japońskich. W niepowstrzymanego makaka japońskiego wstępuje duch zmarłego zabójcy. Jego głos będzie prowadził zwierzę i nastawiał przeciwko mającym sporo za uszami kryminalistom. W rolę mentora małpiego bohatera wcieli się Jason Sudeikis.

Producentem wykonawczym animowanej serii jest Joe Quesada. Stworzony przez scenarzystę Daniela Waya i artystę Dalibora Talajića Hit-Monkey zadebiutował w komiksach w kwietniu 2010 roku. W obsadzie znaleźli się: Fred Tatasciore jako Hit-Monkey, Jason Sudeikis jako mentor Bruce, George Takei jako Shinji Yokohama, Olivia Munn jako Akiko, Ally Maki jako Haruka i Nobi Nakanishi jako Ito.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here