Walka na śmierć i życie, honor i tradycja, demoniczne siły i samotny samuraj… „Yasuke” to zupełnie nowy serial animowany Netflixa, którego premiera nastąpi jeszcze w tym miesiącu. Zobaczcie zwiastun oraz plakat widowiska!


Yasuke to serial anime od platformy Netflix, który będzie złożony z 6 epizodów. Za realizację odpowiada studio MAPPA (finałowy sezon Attack on Titan), natomiast producentem i reżyserem jest spektaklu jest Lesean Thomas. Głosu głównemu bohaterowie użyczy LaKeith Stanfield. Jakiś czas temu opublikowałem pierwsze zdjęcia i zapowiedź, teraz nadszedł czas na oficjalny zwiastun animacji.

Historia i fantastyka – „Yasuke, czyli niezwykłe losy samuraja

W rozdartej wojną feudalnej Japonii, pełnej mechów i magii, nieznany ronin Yasuke, walczy o spokój po dawnym życiu pełnym przemocy. Ale kiedy lokalna wioska staje się centrum społecznych niepokojów pomiędzy walczącymi daimyo, Yasuke musi chwycić swój miecz i przetransportować tajemnicze dziecko, które jest celem sił ciemności i żądnych krwi watażków. Co ciekawe, w planach był również film biograficzny o Yasuke, w którego miał się wcielić Chadwick Boseman. Ze względu na śmierć aktora projekt został anulowany. „Yasuke” – premiera anime 29 kwietnia na Netflix.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here