Marzec w Cartoon Network to czas maratonów z ulubionymi bohaterami w roli głównej! Na małych widzów czeka m.in. premiera serii „Niesamowity świat Gumballa: Kroniki Gumballa”. Stacja przygotowała również cykl z produkcją „Craig znad Potoku”, dzięki któremu dzieciaki poznają wszystkie zakątki lasu w Herkleton. Nie zabraknie również hitów stacji, jak „DC Super Hero Girls”, „Kicia Rożek” czy „Młodzi Tytani: Akcja!”.


„NIESAMOWITY ŚWIAT GUMBALLA: KRONIKI GUMBALLA” – Premiera maratonu wraz z nowymi odcinkami w poniedziałek 1 marca o 14:50.

Dzieciaki z Elmore powracają! Na fanów serialu czeka premiera serii „Niesamowity świat Gumballa: Kroniki Gumballa”. To aż 8 specjalnych odcinków, w których widzowie mogą towarzyszyć bohaterom w niezwykłym wydarzeniu: wyborach na przewodniczącego szkoły! Gumball nie może odpuścić tak wyjątkowej okazji i postanawia wystartować w wyścigu wyborczym. O pomoc prosi między innymi Penny. Tę konkurencję uzupełniają odcinki, w których Anais tworzy drzewo genealogiczne rodziny, Leslie odkrywa tajemniczą przeszłość miasteczka Elmore, a Gumball wraz z siostrą i bratem próbują wymyślić najlepszy prezent dla mamy z okazji jej święta.

Marcowy maraton w Cartoon Network będzie świetną okazją do przypomnienia sobie przygód niebieskiego kota i odświeżenia cyklu „Niesamowity świat Gumballa: Rocznik Darwina”.

Emisja codziennie od 14:50.

„WYCIECZKA NAD POTOKIEM” – Premiera w sobotę 6 marca o 9:45.

Zagajnik Trującego Bluszczu, Jaskinia Starszyzny, Pieniek, Drzewo Handlowe… to tylko jedne z wielu punktów na mapie w miasteczku Herkleton. Craig, Kelsey i John Paul będą odkrywać tajemnice nawet najbardziej ukrytych zakątków, które można znaleźć w gąszczu drzew i krzewów! Przykładowo, Jaskinia Starszyzny jest wypełniona ciekawymi książkami i komiksami. Przy Pieńku znajduje się domek na drzewie – siedziba oraz tajna baza głównych bohaterów, a przy Drzewie Handlowym dzieciaki wymieniają się słodyczami i innymi drobiazgami. Dzięki maratonowi „Wycieczka nad Potokiem” mali widzowie mogą poznać świat Craiga i jego przyjaciół jeszcze lepiej! Kompilacja pełnych przyrody i zabawy odcinków serialu na antenie Cartoon Network w każdy weekend marca.

Emisja w soboty i niedziele od 9:45.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here