Jaka będzie przyszłość kosmicznego uniwersum „Gwiezdnych wojen”? Co nastąpi po serialowych „Rebeliantach” i „Wojnach klonów”? Podczas spotkania dla inwestorów Disneya padły pierwsze odpowiedzi.


Nie tak dawno temu spekulowano, że bohaterką nowych przygód w kosmicznym świecie będzie Doktor Aphra, co jakiś czas potwierdzają się nowe, choć wciąż niepotwierdzone doniesienia o komediowej serii „Star Wars: Detours”. W oficjalnych zapowiedziach jest też „Star Wars: The Bad Watch”.

Pierwszym z nowych projektów jest „Star Wars: Visions”. Wiadomo, że będzie to animacja eksperymentalna, złożona z dziesięciu krótkich filmów reżyserowanych przez najlepszych na świecie twórców anime, którzy zaproponują nowe spojrzenie na sagę „Gwiezdnych wojen”.

Drugim z ogłoszonych projektów jest natomiast, „A Droid Story”, czyli opowieść o zupełnie nowym bohaterze (zapewne robocie), którego przewodnikiem zostaną Artoo i Threepio. Warto dodać, że wspomniano tutaj o współpracy z ILM-em, specjalistów od efektów specjalnych i animacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here