W lutym przyszłego roku dostaniemy nowy sezon serialu „Gwiezdne wojny: Wojny klonów„. W międzyczasie warto jest poznać historię „Rebeliantów”. Jednak co z kolejnymi serialami animowanymi?

Nową produkcją mieliby zająć się najprawdopodobniej Filoni i Favreau, odpowiedzialni za sukces „The Mandalorian”. Od jakiegoś czasu pojawiają się doniesienia o nowej opowieści, której bohaterką mogłaby być doktor Aphra. Postać niezwykle charyzmatyczna. Zdeprawowana archeolog, która – mimo że dorastała w niełatwym środowisku – to udało jej się zdobyć tytuł doktora na Uniwersytecie Bar’leth. Podczas wyprawy do Świata Kwarantanny III poznała lorda Vadera, z którym nawiązała współpracę. Działając u boku swoich droidów: 0-0-0 i BT-1 wykonała dla niego kilka niebezpiecznych misji, których celem było ułatwienie Vaderowi utrzymania swojej pozycji w Imperium.

Losy Aphry poznajemy za sprawą komiksów z nowego kanonu. Od listopada ubiegłego roku mówi się o tym, że charakterna bohaterka mogłaby zyskać własny serial. Na początku spekulowano na temat aktorskiego widowiska, teraz zaś dochodzą głosy o projekcie animowanym…

Takimi rewelacjami podzielił się ostatnio Jeremy Conrad, dobrze zorientowany w temacie dziennikarz z portalu Star Wars Unity. Podobna solowa seria miałaby miałaby zadebiutować jeszcze przed drugim sezonem „The Mandalorian”. W między czasie warto poznać komiksy, ale również przypomnieć sobie „Wojny klonów”, które w grudniu pojawiły się na HBO GO.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here